Naši koně

Let S Dance

LET S DANCE *2014, valach

LIVALDON X SAMARANT

Let S Dance je velmi výraznou tváří naší stáje. Oldenburský ryzák s obrovkým srdcem a pohybem. Účastník MS mladých koní v Ermelu 2019 se zatím druhým nejlepším českým výsledkem v prvním kole. Kůň s velikou budoucností se kterým je radost pracovat.

Více informací

Kajool

KAJOOL *2015, valach

EVERDALE x VIVALDI

Kajool je excelentní valach KWPN s dokonale zkombinovaným drezurním původem. Opravdu charakterní, pracovitý a lehce jezditelný kůň s předpoklady do nejvyššího sportu.

Více informací

Dr. House H - SOLD

DR. HOUSE H *2012, valach

DE MARTINO X SANDRO HIT

Dr. House je westfálský valach, který vyniká úžasou mechanikou pohybu ve všech chodech. Energický a veselý kůň s předpoklady do vysokého sportu. Momentálně je připraven do stupně IM1.Sandro Unique - SOLD

SANDRO UNIQUE *2013, valach

SANDRO CLASSIC X JAZZ

Sandro je nádherný, velice charakterní tmavý hnědák, který po svém otci zdědil nejen krásný klus, ale zejména excelentní cval a jezditelnost. Sandro v roce 2017 zvítězil ve finále KMK pro 4 leté koně. V sezoně 2018 se účastnil mezinárodních závodů CDIYH v kategorii 5 letých drezurních koní. V sezóně 2020 ho čekají starty na úrovni PSG a v kategorii 7mi letých koní.


DeanYBeau - SOLD

DEANYBEAU *2012, valach

DON INDEX X DACAPRIO

DeanYBeau je impozantní hannoverský valach s excelentním drezurním původem. Velice příjemný, lehce jezditelný kůň vhodný také pro ženu, juniora či mladého jezdce. Talent pro shromáždění a cvalové piruety.